Diotech'i võrgulehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.

Üldvalgusti

THOME Sinope Valgusti on disainitud tootmispindade, juhtimiskeskuste ning laoruumide valgustamiseks. Tootes kasutatakse kõige uuema generatsiooni Samsungi / LG LED kiipe. Sinope saab paigaldada riputades, otse lakke kinnitades või renni külge pannes. Võimalik tellida ka DALI juhtimisvõimaluse või avariivalgusti võimalusega.

THOME Sinope
LTU Standard Toode sobib pinnapealseks paigalduseks ka raske sisekliimaga tootmisruumides, kuna omab kõrget kaitseklassi (IP 65).

LTU Standard
THOME SatineLED Antud valgusti on disainitud valgustama tootmishooneid ja ladusid. Valgusti kasutab viimase generatsiooni LED kiipe Samsungilt ja LG-lt. Valgusti pikkusteks on variante 550-1500mm.   SatineLED on toodetud Tšehhis.

THOME SatineLED
LTU Narrow Optic Toode sobib pinnapealseks paigalduseks ka raske sisekliimaga tootmisruumides, kuna omab kõrget kaitseklassi (IP 65). Hoolimata kompaktsetest mõõtmetest, annab valgusti välja palju valgust (ca 175 lm/W), mis teeb ta oma klassi juhtivaks tööstusvalgustiks.   LTU valgusteid toodetakse Leedus.

LTU Narrow Optic
FoxLight A-series LED Lihtsa kujundusega aga kõrge valgusefektiivsusega (150lm/W) tööstusvalgusti kolme mõõduga 60, 120 ja 150 cm. Lisaks IP65 kaitseklassile ka IK10 vastupidavus. Sobilik paigaldamiseks parklatesse, koridoridesse, laohoonetesse, tootmishoonetesse ja teistesse sarnastesse keskkondadesse. Installeeritav seinale, lakke ja riputatavalt. Küsi julgesti lisainfot!

FoxLight A-series LED
Luxiona Artshape X LED Tõhusate LED-valgusallikatega modernne valgusti on disainitud paigaldamiseks lae pinnale või riputatult. See sobib hotelli fuajeedesse, bürooruumidesse, konverentsiruumidesse ja koridoridesse ning samuti kaubanduskeskustesse ja teatritesse. Võimalik valguse intensiivsuse reguleerimine.

Luxiona Artshape X LED
Luxiona Astor LED Up&Down Astor LED Up&Down on alumiiniumkerega profiilvalgusti, mis on eelkõige mõeldud riputatavaks installatsiooniks. Valgusti teeb eripäraseks tema konstruktsioon, kus valgusvihk on suunatud nii ülesse kui ka alla ehk nii lakke kui ka põrandale. Sobib ideaalselt kasutamiseks modernsematel kontoripindadel ja üldkasutatavatel aladel.

Luxiona Astor LED Up&Down
Luxiona Atena LED Industry

Luxiona Atena LED Industry
Luxiona Atena LED Polar

Luxiona Atena LED Polar
Luxiona Atena Line LED Alumiiniumist ristkülikukujuline tööstuslik valgusti kolme valgusjaotusega (kitsas, keskmine, lai) korpus. Kliendi soovil on võimalus teha pikem valgusti kui standardmõõdud. Valgusallikad on kaitstud karastatud klaasist ja valgusti konstruktsioon on tolmu ja veekindel. Toodet on soovitatav kasutada tootmispiirkondades, ladudes ja rasketööstuses ning muudes sarnastes keskkondades.

Luxiona Atena Line LED
Lira Lighting CRACK KIT LED Valgusti on saadaval nii valmistoodangu kui ka lõpmata pikkade süsteemide kujul. Saadaval nii opaal kui mikroprismaatilise kattega ning pinnale paigaldatavana kui ka riputatavalt. Sobib paigaldamiseks kontoritesse, vastuvõtu ruumidesse, klassiruumidesse, konverentsiruumidesse, saalidesse, müügi ruumidesse ning teistesse sarnastesse keskkondadesse. Küsi julgesti lisainfot!

Lira Lighting CRACK KIT LED
Lira Lighting CRACK LED Valgusti on alumiiniumprofiiliga ning sobib paigalduseks kontoritesse, vastuvõturuumidesse, klassiruumidesse, konverentsisaalidesse, muuseumitesse, koridoridesse ja poodidesse. Võimalik paigaldada jätkuliidese abil pikemate installatsioonidena.

Lira Lighting CRACK LED
THOME DioneL   Toode sobib pinnapealseks paigalduseks kontoriruumidesse, õppeklassidesse jt sarnastesse ruumidesse. Tegu on energiasäästliku valgustiga (efektiivsustegur alates 152 lm/W). Valgusti alumiiniumist korpus on valmistatud anodeeritud lehtmetallist, mis loob valgustile meeldiva dsaini ning tagab hea kuumustaluvuse. DioneL on Euroopas toodetud hea hinna ja kvaliteedi suhtega valgusti.

THOME DioneL
Lira Lighting DONUT LED Ringikujuline disainvalgusti pinnapealseks paigalduseks avalikes ruumides, kontorites, hotellides, korterites, restoranides, müügisaalides ja teistes sarnastes keskkondades. Teras materjalist valgusti, mille raami laius on 30 cm. Saadaval ka DALI juhtimisvõimekusega. Küsi julgesti lisainfot!

Lira Lighting DONUT LED
Lira Lighting DONUT SLIM LED Ringikujuline disainvalgusti pinnapealseks paigalduseks avalikes ruumides, kontorites, hotellides, korterites, restoranides, müügisaalides ja teistes sarnastes keskkondades. Alumiinium materjalist valgusti, mille raami laius on 20 cm. Küsi julgesti lisainfot!

Lira Lighting DONUT SLIM LED
Trilux E-Line Mitmekülgselt kasutatav valgusti, mis sobib paigalduseks alates lihtsamatest koridoridest kuni keerulisemate tootmishooneteni. Tegemist on väikese räigusteguriga ehk silmale mugava valgustiga, mis on saadaval mitmete erinevate optikavariantidega.

Trilux E-Line
Luxiona Essence LED Lihtsa alumiiniumprofiiliga valgusti, mis sobib nii pinnapealseks kui riputatavaks paigalduseks. Saadaval mudelid 2600lm kuni 6600lm valgusvooga ning korpuse värvivalikuks on kas valge või hall. Sobib kasutamiseks kontorites, konverentsiruumides ja teistes avalikes ruumides.

Luxiona Essence LED
PXF Lighting Fibra LED Valgusti on paigaldatav pinnapealselt või riputades ja on universaalselt kasutatav paljudes erineva otstarbega ruumides. Tootel on kaitseklassid IP66 ja IK10. Korpus on valmistatud põrkekindlast polükarbonaadist ja kinnitused tugevdatud klaaskiust (võimalus tellida ka roostevabast terasest kinnitused).

PXF Lighting Fibra LED
PXF Lighting Fibra LED Industry Valgusti on paigaldatav pinnapealselt või riputades ja on spetsiaalselt mõeldud karmimate temperatuuritingimustega tootmishoonetes ( -40 ... 50 °C) . Tootel on kaitseklassid IP66 ja IK10. Korpus on valmistatud põrkekindlast polükarbonaadist ja kinnitused tugevdatud klaaskiust (võimalus tellida ka roostevabast terasest kinnitused).

PXF Lighting Fibra LED Industry
PXF Lighting GEOMETRIC Round LED Disainvalgusti, millega on võimalik efektselt lahendada koridore, kontoreid jt sarnaseid ruume. Küsi julgesti lisainfot!

PXF Lighting GEOMETRIC Round LED
PXF Lighting GEOMETRIC Square LED Disainvalgusti, millega on võimalik efektselt lahendada koridore, kontoreid jt sarnaseid ruume. Küsi julgesti lisainfot!

PXF Lighting GEOMETRIC Square LED
PXF Lighting GEOMETRIC Triangle LED Disainvalgusti, millega on võimalik efektselt lahendada koridore, kontoreid jt sarnaseid ruume. Küsi julgesti lisainfot!

PXF Lighting GEOMETRIC Triangle LED
Lira Lighting Island LED IN Lihtsa disainiga valgusti sobilik nii avalikesse ruumidesse nagu kontorid, hotellid, restoranid ja poed kui ka eluruumidesse. Ei sobi märgadesse ruumidesse. Valgusti raam on tehtud terasest ja süvistatult paigaldatav. Küsi julgesti lisainfot!

Lira Lighting Island LED IN
Lira Lighting Island LED ON Lihtsa disainiga valgusti sobilik nii avalikesse ruumidesse nagu kontorid, hotellid, restoranid ja poed kui ka eluruumidesse. Ei sobi märgadesse ruumidesse. Valgusti raam on tehtud terasest ja pinnale paigaldatav. Küsi julgesti lisainfot!

Lira Lighting Island LED ON
Lira Lighting ISLAND LED SPOT Süvistatav LED valguskiibiga ja kahe QR111 pesaga valgusti ning 3 mõõduga. Disainitud valgustamaks kontoreid, vastuvõtu ruume ning teisi sarnaseid keskkondi. Küsi julgesti lisainfot!

Lira Lighting ISLAND LED SPOT
PXF Lighting Latte IP54 LED Latte IP54 LED on lihtsa ja klassikalise kujuga valgusti üldpindade valgustamiseks. Tegemist on väga energiasäästliku valgustiga (A++ energiaklass), millel on keskmisest kõrgem kaitseklass IP54. Tänu nendele näitajatele on võimalik Latte IP54 LEDi kasutada alates lihtsamatest kontoripindadest kuni raskemate keskkonnatingimustega tootmisaladeni.

PXF Lighting Latte IP54 LED
PXF Lighting Latte LED Latte LED on klassikaline valgusti üldpindade valgustamiseks. Tegemist on väga energiasäästliku valgustiga (A++ energiaklass), millel on keskmisest kõrgem kaitseklass IP40.

PXF Lighting Latte LED
OptonicaLED LED Batten

OptonicaLED LED Batten
PXF Lighting Ledisk Modernne riputatav valgusti võimsate LED valgusallikatega tunnustatud tootjatelt. Lediski iseloomustab unikaalne plastiku töötlemise tehnoloogia, mida kasutatakse katteklaasi valmistamisel ja vormimisel ning mille abil vormitakse spetsiaalselt valgusvihu kuju. Samuti annab see tootele omapärase stiili ja väga õhukese korpuse (ainult 10mm). Valgusti sobib kasutamiseks ooteruumides, puhkeruumides, konverentsiruumides ja korterites.

PXF Lighting Ledisk
PXF Lighting Matrius Moodne hermeetiline valgusti, mis sobib mitmeks rakenduseks. Ideaalne valgusti käiguteede, koridoride, laoruumide, ladude ja igasuguste tööstusruumide valgustamiseks. Matrius on varustatud uusima põlvkonna LED-valgusallikatega, kaitstud esteetilise välimusega alumiiniumkorpuses, minimaalselt IP54-kaitseastmega.   Paigaldamine: Riputatav, pindpaigaldatav. Lihtne paigaldada tänu kinnitite vahekauguse reguleerimise võimalusele.   Tarvikud: seinakinnitusega kronsteinid (kaitseastme hoidmiseks peab LED olema allapoole suunatud).

PXF Lighting Matrius
Lira Lighting MEDIO DOUBLE LED Kahepoolse valgusvihuga profiilvalgusti, millel on alumiiniumist korpus. Võimalik paigaldada jätkuliidese abil pikemate installatsioonidena. Sobib paigalduseks kontoritesse, vastuvõturuumidesse, klassiruumidesse, konverentsisaalidesse, muuseumitesse, koridoridesse ja poodidesse.

Lira Lighting MEDIO DOUBLE LED
Lira Lighting MEDIO LED Profiilvalgusti, millel on alumiiniumist korpus. Võimalik paigaldada jätkuliidese abil pikemate installatsioonidena. Sobib paigalduseks kontoritesse, vastuvõturuumidesse, klassiruumidesse, konverentsisaalidesse, muuseumitesse, koridoridesse ja poodidesse.

Lira Lighting MEDIO LED
Lira Lighting MEDIO RECESSED LED Viisaka ja tagasihoidliku välimusega süvistatav profiilvalgusti, mis sobib hästi kontorite, koridoride ja üldkasutatavate pindade valgustamiseks.

Lira Lighting MEDIO RECESSED LED
Lira Lighting MEDIO SURFACE LED Tagasihoidliku välimusega pindpaigaldatav profiilvalgusti, mis sobib hästi kontorite, koridoride ja üldkasutatavate pindade valgustamiseks.

Lira Lighting MEDIO SURFACE LED
LTU Medium Optic Toode sobib pinnapealseks paigalduseks ka raske sisekliimaga tootmisruumides, kuna omab kõrget kaitseklassi (IP 65). Hoolimata kompaktsetest mõõtmetest, annab valgusti välja palju valgust (ca 175 lm/W), mis teeb ta oma klassi juhtivaks tööstusvalgustiks.   LTU valgusteid toodetakse Leedus.

LTU Medium Optic
Luxiona Meteor LUX LED

Luxiona Meteor LUX LED
Lira Lighting MICRO LED Väike alumiiniumprofiiliga valgusti, mis pakub erinevaid paigalduse rakendusi. Võimalik paigaldada jätkuliidese abil pikemate installatsioonidena. Sobib paigalduseks kontoritesse, vastuvõturuumidesse, klassiruumidesse, konverentsisaalidesse, koridoridesse ja poodidesse.

Lira Lighting MICRO LED
PXF Lighting Milena LED Tagasihoidliku disainiga modernne riputatav LED valgusti, millel on kõrge valgusefektiivsus. Milena LEDi korpus tuleb standardina halli või musta värvi, aga soovi korral on toodet võimalik tellida kõikides RAL koodiga värvides. Sobib ideaalselt kasutamiseks esinduslikes ruumides. Tootel on kaitseklass IP40.

PXF Lighting Milena LED
PXF Lighting Monza II LED Multifunktsionaalne ja kompaktne valgusti, mis sobib pindpaigalduseks või riputamiseks erinevat tüüpi ruumidesse nagu näiteks kontorid, koridorid ja fuajeed. Kasutatud on mainekate tootjate LED valgusallikaid ja kvaliteetne toiteplokk annab kõrge võimsusteguri. Toodetud Poolas

PXF Lighting Monza II LED
Luxiona Mosaic LED Valgusti on mõeldud 600 x 600 mm paneelidega ripplagedele. Võimalik tekitada ainulaadseid kujundeid, muutes segmentide asukohta või pöörates konkreetseid laeplaate. LED RGB ribadega on võimalik tekitada ka täiendavaid värviefekte. LED-süsteemi saab kergesti reguleerida hämaramaks, mis annab täiendava energiasäästu ning jätab originaalse esteetilise efekti.

Luxiona Mosaic LED
Luxiona Neptun LED V1 Kõrge valgusviljakusega vastupidav laevalgusti (IP 65 ja IK10) nõudlikesse keskondadesse. Valgusti on lihtne, kompaktne ja väga lihtne paigaldada. Sobib kasutamiseks niisketesse ja tolmustesse ruumidesse laohoonetes, tootmishoonetes, maaalustes parklates ja teistes sarnastes keskkondades.

Luxiona Neptun LED V1
Lira Lighting OVER LED Spetsiaalselt disainitud profiilvalgusti valgustamaks kontoreid ja teisi avalikke ruume. Võimalik paigaldada jätkuliidese abil pikemate installatsioonidena. Sobib paigalduseks kontoritesse, vastuvõturuumidesse, klassiruumidesse, konverentsisaalidesse, koridoridesse ja poodidesse.

Lira Lighting OVER LED
Lira Lighting OVER WALL KTB LED Kahesuunalise valgusvihuga seinavalgusti. Saadaval 2 laiusega ja 8 värvitooniga. Võimalik nii IP20 kui IP44 kaitseklassiga. Sobib paigaldamiseks korteritesse, ooteruumidesse ning kontoritesse ja teistesse sarnastesse keskondadessse. Küsi julgesti lisainfot!

Lira Lighting OVER WALL KTB LED
FoxLight P-series LED Lihtsa kujundusega aga kõrge valgusefektiivsusega (150lm/W) tööstusvalgusti kolme mõõduga 60, 120 ja 150 cm ning IP65 kaitseklassiga. Sobilik paigaldamiseks parklatesse, koridoridesse, ühistranspordi, laohoonesse, tootmishoonetesse ja teistesse sarnastesse keskkondadesse. Installeeritav seinale, lakke ja riputatavalt. Küsi julgesti lisainfot!

FoxLight P-series LED
PXF Lighting Parabolic LED Premium Kaasasegne valgusti kvaliteetse valgustuse ja tehniliste näitajate poolest. Madal räigustase tänu paraboolilisele kattele. Innovaatiline optiline süsteem on ideaalne valgustamaks kontoreid, kus töötatakse arvutitega. Paigaldada on võimalik nii süvistatult raamiga kui ka riputitega.

PXF Lighting Parabolic LED Premium
PXF Lighting Parabolic Slim LED Kaasasegne valgusti kvaliteetse valgustuse ja tehniliste näitajate poolest. Madal räigustase tänu paraboolilisele kattele. Innovaatiline optiline süsteem on ideaalne valgustamaks kontoreid, kus töötatakse arvutitega. Paigaldada on võimalik nii süvistatult raamiga kui ka riputitega. Profiil on õhem kui Parabolic LED Premium.

PXF Lighting Parabolic Slim LED
Luxiona Patos Line LED Elegantne disainvalgusti, mllega on võimalik efektselt lahendada koridore, kontoreid jt sarnaseid iruume. Küsi julgesti lisainfot!

Luxiona Patos Line LED
PXF Lighting Pisa AS LED Asümmeetriline valgusti, mis on eelkõige mõeldud installeerimiseks 600x600 paneelidega moodullagedesse või tavalistesse ripplagedesse. Spetsiaalselt disainitud koolides klassiruumide ja poodides riiulite valgustamiseks.

PXF Lighting Pisa AS LED
FoxLight PL-series LED Lihtsa kujundusega aga kõrge valgusefektiivsusega (150lm/W) tööstusvalgusti kolme mõõduga 60, 120 ja 150 cm ning IP65 kaitseklassiga. Sobilik paigaldamiseks parklatesse, koridoridesse, ühistranspordi, laohoonesse, tootmishoonetesse ja teistesse sarnastesse keskkondadesse. Installeeritav seinale, lakke ja riputatavalt. Küsi julgesti lisainfot!

FoxLight PL-series LED
PXF Lighting Poker LS Mini LED Ideaalne jadapaigaldatav valgusti klienditeenindusalade, ladude ning kaubanduspindade valgustamiseks.

PXF Lighting Poker LS Mini LED
PXF Lighting POP II LED Õhukese ja delikaatse raamiga valgusti lakke paigaldamiseks. Alumiiniumkerega valgusti kaetud opaal kattega. Sobib kasutamiseks valgustamaks kontoreid, konverentsi ruume, klassiruume, vastuvõtu ruume, ooteruume ja teisi sarnaseid keskkondi.

PXF Lighting POP II LED
FoxLight Round Ceiling LED Panel Käesolev ümar paneelvalgusti on mõeldud pinnapealseks paigalduseks ja kasutamiseks nii kodudes, kontoriruumides kui ka avalikes ruumides nagu restoranides ja tanklates. Valgusti on saadaval erinevates suurustes (läbimõõtudega 120, 170, 225 ja 300 mm) ja erinevate võimsustega (6W – 24W). Valgustit on võimalik tellida erinevate värvustemperatuuridega vahemikus 2600 K - 6500. Küsi julgesti lisainfot!

FoxLight Round Ceiling LED Panel
Lira Lighting Round LED Stiillne riputatav valgusti valgustamaks kontoreid, vastuvõtu ruume, poode, kortereid. Korpus alumiiniumist ning võimalik valida 8 värvitooni vahel ja 6 läbimõõdu vahel. Paigaldatav nii otse lakke kui riputiga. Küsi julgesti lisainfot!

Lira Lighting Round LED
Luxiona Rubin Sport LED Pinnapealseks paigalduseks mõeldud lihtne ja tõhus valgusti, mis on spetsiaalselt välja töötatud spordisaalide valgustamiseks. Valgustile on eraldi kattena paigaldatud paksemast terastraadist võre, et kaitsta valgusallikaid väliste põrutuste eest. Mikroprismaatiline katteklaas vähendab tunduvalt ala, kus valgus mõjub silmale pimestavalt.

Luxiona Rubin Sport LED
Luxiona Rubineo LED Disainvalgusti, millega on võimalik efektselt lahendada koridore, kontoreid jt sarnaseid ruume. Küsi julgesti lisainfot!

Luxiona Rubineo LED
LTU SHL Tegemist on spetsiaalselt poekeskkonna jaoks väljatöötatud valgustiga, millel on väga kõrge valgusviljakus (160lm/W). Sobib ideaalselt kasutamiseks poodide vahekäikudesse, et valgustada ühtlaselt poeriiuleid ja nende vahel olevat liikumispinda.

LTU SHL
PXF Lighting SIGMA II G/K LED   Elegantne ja efektiivne valgusti valgustamaks kontoreid, konverentsiruume, vastuvõturuume ja teisi tööruume. Tegemist on modernse lahendusega, kus rakendatakse LEDide häid omadusi koos traditsiooniliste katteklaasidega, mis vähendavad valgusti räigustaset. Valgusteid on võimalik jadamisi ühendada.

PXF Lighting SIGMA II G/K LED
PXF Lighting Sigma II LED Tegemist on elegantse ja efektiivse valgustiga, mida saab kasutada kontorites, konverentsiruumides, vastuvõturuumides ja muudel tööpindadel. Kaitseklass on IP 20. Toode sobib pinnapealseks paigalduseks ja rõhuasetus on väga lihtsal installeerimisel.

PXF Lighting Sigma II LED
PXF Lighting Sigma II LED Suspended Tegemist on elegantse ja efektiivse valgustiga, mida saab kasutada kontorites, konverentsiruumides, vastuvõturuumides ja muudel tööpindadel. Kaitseklass on IP 20. Toode sobib riputamiseks ja rõhuasetus on väga lihtsal installeerimisel.

PXF Lighting Sigma II LED Suspended
PXF Lighting Slim LED Slim LEDi peamisteks omadusteks on minimalistlik disain ja kuju. Tänu kõrgele efektiivsusele, pikale elueale ja töökindlusele sobib valgusti väga hästi esinduslike kontoriruumide ja hotellialade valgustamiseks. Antud tootel on väga madal räigustegur, mistõttu ei mõju ta inimsilmale häirivalt ega pimestavalt. Slim LEDi on lihtne paigaldada ja omab kaitseklassi IP40.

PXF Lighting Slim LED
PXF Lighting SNAKE LED Disainvalgusti, millega on võimalik efektselt lahendada koridore, kontoreid jt sarnaseid ruume. Küsi julgesti lisainfot!

PXF Lighting SNAKE LED
Luxiona Sparta LED Suhteliselt kõrge valgusviljakusega tugev valgust, mis võimaldab täna muudetavale kinnitusnurgale suunata korraga suure koguse valgust laia pinna valgustamiseks. Küsi julgesti lisainfot!

Luxiona Sparta LED
FoxLight Square Ceiling LED Panel Käesolev ruudu kujuline paneelvalgusti on mõeldud pinnapealseks paigalduseks ja kasutamiseks nii kodudes, kontoriruumides kui ka avalikes ruumides nagu restoranides ja tanklates. Valgusti on saadaval erinevates suurustes (läbimõõtudega 120, 170, 225 ja 300 mm) ja erinevate võimsustega (6W – 24W). Valgustit on võimalik tellida erinevate värvustemperatuuridega vahemikus 2600 K - 6500. Küsi julgesti lisainfot!

FoxLight Square Ceiling LED Panel
PXF Lighting Sun G/K LED Varustatud efektiivse LED valgusallikaga Valgustil on teraskorpus ning on kiirelt paigaldatav. Saadaval on süvistatava paigaldusega. Sel on kõrge valgustugevus ja madal räigustase. Valgusti on disainitud kontoritesse, konverntsi ruumidessse ja koridoridesse.

PXF Lighting Sun G/K LED
PXF Lighting Sun LED Varustatud efektiivse LED valgusallikaga Valgustil on teraskorpus ning on kiirelt paigaldatav. Saadaval süvistatava, pindpaigaldatava ja riputatava paigaldusega. Sel on kõrge valgustugevus ja madal räigustase. Valgusti on disainitud kontoritesse, konverentsi ruumidessse ja koridoridesse.

PXF Lighting Sun LED
Luxiona Tondo LED Ovaalne ja seest tühi valgusti, millega on võimalik efektselt lahendada koridore, kontoreid jt sarnaseid ruume. Küsi julgesti lisainfot!

Luxiona Tondo LED
PXF Lighting Torino AS LED Torino AS LED sobib ideaalselt pinnapealseks paigalduseks poeriiulite, erinevate kirjutustahvlite ja üleüldiselt erinevate pindade valgustamiseks, mis vajavad lisavalgustust. Tegemist on iseseisvalt installeeritava valgustiga, millel on asümmeetriline valgusjaotus spetsiaalselt LED valgusallikatele. Kaitseklass IP20.

PXF Lighting Torino AS LED
PXF Lighting Torino Sport LED Modernne valgusti kõrgete optiliste ja tehniliste näitajatega, mis on spetsiaalselt disainitud spordiasutuste sisepindade valgustamiseks (näiteks tennise- ja squashiväljakud). Torino Sport LEDile on iseloomulikud sümmeetriliselt valgusallikatele paigutatud alumiiniumkatted ja selle peal olev kaitsevõre. Valgustil on kaitseklassid IP20 ja IK10.

PXF Lighting Torino Sport LED
PXF Lighting Track Pro LED Elegantne ja modernne valgusti, mis sobib kasutamiseks konverentsi-, klassi-, vastuvõtu- ja ooteruumides ning üleüldiselt kontorites. Toote konstruktsioon võimaldab lihtsat ühendamist erinevate moodulite vahel (luminofoortorud, halogeenlambid ja LED) Track seeria toodetes sirg- ja 90-kraadiste liigenditega. Toote kaitseklass on IP 20.

PXF Lighting Track Pro LED
Luxiona Universal Line LED Valgustil on kolm kaitsetaset: IP20, IP55 ja IP65. IP65 ja IP20 on mõeldud kasutamiseks siseruumis. Välisvalgusti kaitseklassiga IP55 tuleb paigaldada puhtalt ja lihtsale horisontaalsele pinnale, valgustav osa suunaga allapoole. Valgusti paigaldamine seinale või suunaga ülespoole on keelatud.

Luxiona Universal Line LED
Luxiona Updoor

Luxiona Updoor
PXF Lighting Velo IP44 LED Tegemist on Velo LED lühema versiooniga, millel on kõrgem kaitseklass IP44, mistõttu saab seda valgustit kasutada raskemate keskkonnatingimustega ruumides. Soovi korral saab ühendada mitu Velo IP44 LEDi omavahel kokku ühtseks pikaks valgustiks. Tänu oma unikaalsele kolmnurksele profiilile sobib Velo IP44 LED ideaalselt paigalduseks nurkadesse ja seetõttu on ideaalne koridoride, trepikodade ja muude piiratud ruumiga pindade valgustamiseks. Samuti sobib ka lakke riputamiseks konverentsi-, klassi-, vastuvõtu- ja ooteruumide ning kontoripindade valgustamiseks.

PXF Lighting Velo IP44 LED
PXF Lighting Velo LED Tegemist on tagasihoidliku alumiiniumprofiiliga valgustiga, mida saab soovi korral ühendada ka mitu tükki omavahel kokku ühtseks pikaks valgustiks. Tänu oma unikaalsele kolmnurksele profiilile sobib Velo LED ideaalselt paigalduseks nurkadesse ja seetõttu on ideaalne koridoride, trepikodade ja muude piiratud ruumiga pindade valgustamiseks. Samuti sobib ka lakke riputamiseks konverentsi-, klassi-, vastuvõtu- ja ooteruumide ning kontoripindade valgustamiseks.

PXF Lighting Velo LED
PXF Lighting VIP G/K IP44 LED

PXF Lighting VIP G/K IP44 LED
PXF Lighting VIP GK LED VIP GK LED valgusti sobib paigalduseks ripplagedesse ja mujale süvistatud pindadega rakendustesse. Toote kaitseklass on tervikuna IP 20. Tegu on Euroopas toodetud valgustiga. Valgusteid saab omavahel ka liita (sirgelt või 90° nurga all), muutes valgustitesüsteemi nutikaks sisekujunduselemendiks. Tänu alumiiniumist valatud korpusele on valgusti erakordselt kergekaaluline, mis lihtsustab tunduvalt paigaldust.

PXF Lighting VIP GK LED
PXF Lighting VIP IP44 LED

PXF Lighting VIP IP44 LED
PXF Lighting VIP LED Alumiiniumist profiiliga kõrge vastupidavusega kaasaegne valgusti. Täiendavad kinnitustarvikud võimaldavad valgustit paigaldada lihtsalt ning annavad paigalduseks erinevaid lahendusvõimalusi (pindpaigaldatav, seinale kinnitatav, riputatav). Ühenduslüli võimaldab ühendada valgusteid omavahel erinevate disainlahenduste loomiseks. Parim kasutamiseks kontorites, konverentsiruumides ja ootesaalides.

PXF Lighting VIP LED
PXF Lighting Wing LED Soliidse välimusega riputatav LED valgusti, millel on kõrge valgusefektiivsus. Wing LEDi korpus tuleb standardina musta värvi, aga soovi korral on toodet võimalik tellida kõikides RAL koodiga värvides. Sobib ideaalselt kasutamiseks esinduslikes ruumides. Tootel on kaitseklass IP40.

PXF Lighting Wing LED
Luxiona X-Line Led   Toode paigaldatakse pinnapealselt või riputades. Sobivad kasutuskeskkonnad on nt kontoriruumid, trepikojad, koridorid jmt keskkonnad. Tegu on modulaarse valgustiga: spetsiaalselt disainitud otsakinnitused võimaldavad üksteisega jadamisi paigaldada korraga mitut valgustit. X-Line LED on ühtlasi suhteliselt kõrgete efektiivsusnäitajatega valgusti. Lisades modulaarsusega kaasnevad paindlikud rakendusmeetodid, on tegu sobiva lahendusega kliendile, kes otsib disainilt omanäolist lahendust ja samas elukaare kuludes võimalikult soodsat valgustit.

Luxiona X-Line Led
Luxiona X-Line Led Industry   Toode installeeritakse lakke või riputatakse. Tegu on septsiaalselt tööstuste ja suurte avatud ruumide valgustamiseks arendatud valgustiga. Valikus on 3- ja 6-meetri pikkuseid valgusteid, Tegu on modulaarse valgustiga: spetsiaalselt disainitud otsakinnitused võimaldavad üksteisega jadamisi paigaldada korraga mitut valgustit.  Valgusti IP-aste on 44. Kõrgem kaitseklass on saadaval eraldi tellimisel. Valgusti sobib kliendile, kes otsib võimalust võimalikult soodsa alginvesteeringuga, kuid samas töökindla tööstusvalgusti soetamiseks.

Luxiona X-Line Led Industry
Luxiona X-Line Wall LED Up and Down X-Line LED kõrgete efektiivsusnäitajatega valgusti. Toode paigaldatakse seinale ning see valgustab kahes suunas. Tegu on sobiva lahendusega kliendile, kes otsib disainilt omanäolist lahendust ja samas elukaare kuludes võimalikult soodsat valgustit. Toode on paigaldamiseks seinale. Sobivad kasutuskeskkonnad on nt kontoriruumid, trepikojad, koridorid jmt keskkonnad ja teised sarnased keskkonnad.

Luxiona X-Line Wall LED Up and Down
Luxiona X-Wall K9 LED

Luxiona X-Wall K9 LED

Paneelvalgusti

Luxiona Agat Butterfly LED Valgusti sobib paigaldamiseks 600x600 ripplae moodulitesse. Kõrgekvaliteedilised uue põlvkonna LED valgusallikad on pika elueaga (ca 60000 h). Võimalik valida kahe valgustugevuse vahel 5200 luumenit või 8800 luumenit. Valgusti on tolmu ja vedelikukindel. Omab kaitseklassi IP 20. Valgusti on dimmerdatav, võimalik kasutada ka DALI protokollil põhinevat juhtimissüsteemi.   Toodetud Poolas.

Luxiona Agat Butterfly LED
Luxiona Agat LED Deco Smooth Süvistatav laevalgusti, mille eripäraks on, et selle valgusallikas paigaldatakse lae tasapinnast kõrgemale. Selline lahendus tekitab omapärase ja dekoratiivse valgusefekti. Agat LED Deco Smooth  on varustatud kõrgekvaliteedilise LED valgusallikaga ning mikroprismaatilise või PLX tüüpi katteklaasiga. Korpus on valmistatud metallist. Valgustugevus on 5400 luumenit ja valikus on kaks värvustemperatuuri 3000 K ja 4000 K. Valgusti on sobilik ühiskondlikesse hoonetesse.   Toodetud Poolas.

Luxiona Agat LED Deco Smooth
Luxiona Aruna LED Toode paigaldatakse moodul-lagedesse või riputatakse lae alla. Valgustis kasutatakse kõrge efektiivsusega LED valgusallikaid. Korpus on valmistatud metallist. Valgusti standardvärv on valge. Valikus on erinevad valgustugevused ja valguse värvustemperatuurid, milleks on 3000K (valge soe)  ja 4000K (valge neutraalne). Tänu innovatiivsele optikasüsteemile on antud valgusti eriti tõhus just ruumides, kus tehakse tööd arvutitega.   Toodetud Poolas

Luxiona Aruna LED
Tesla Dynamic White Puldiga juhitav 60 x 60 cm LED paneel. Küsi julgesti lisainfot!

Tesla Dynamic White
PXF Lighting Imola LED Alumiiniumraami ja teraskorpusega valgusti, millel on võimsad LED valgusallikad. Sobib kasutamiseks 600x600 paneelidega lagedesse kontorites, konverentsiruumides, klassiruumides ja koridorides.

PXF Lighting Imola LED
FoxLight LED Panel Toode sobib ideaalselt ripplagedesse süvistatavate luminofoorvalgustite asendamiseks, kuna energiatarve on üle 2 korra madalam, tagades seejuures väga kvaliteetse valguse (CRI 80+). Tänu mikroprismaatilisele kattetüübile on selle valgusti räigustegur madal ning silmale sõbralik. Valgustit on saada kolmes erinevas mõõdus (30x60, 60x60, 120x30, 120x60).

FoxLight LED Panel
Tesla RGB LED Puldiga juhitav 60 x 60 cm LED paneel. Küsi julgesti lisainfot!

Tesla RGB LED
Luxiona Rim LED Kaasaegne LED-paneel sobib paigaldamiseks ripplagedesse, otse lakke või riputatud asendisse. Varustatud väga tõhusate LED-allikatega. RIM Led valgustil on alumiiniumist valmistatud korpus. PMMA opaal hajuti. Valgusnurk: 120º.  LED-dioodide valgusvoo tugevus on 3800 luumenit. Valguse värvustemperatuur on 3000 K (soevalge värv) või 4000 K (neutraalne valge värv). CRI: 85. Valgusti sobib üldkasutatavatesse ruumdesse, nagu kontorid, konverentsiruumid, klassiruumid, loengukeskused jne.   Toodetud Poolas.

Luxiona Rim LED
PXF Lighting Roma II IP65 LED Valgusti on spetsiaalselt mõeldud kasutamiseks tööstuspindadel, laborites ja operatsioonisaalides, kus on nõutud kõrgem kaitseklass IP65. Roma II LED IP65 on võimalik tellida mikroprismaatilise või opaalse katteklaasiga ning on mõeldud installeerimiseks ripplagedesse või 600x600 paneelidega lagedesse.

PXF Lighting Roma II IP65 LED
PXF Lighting Roma LED ROMA LED on valgusti, mida iseloomustavad head valgusparameetrid, kiire paigaldamine ja head valgushajuvuslikud omadused. Valgustil on pikk eluiga ca 50000 tundi. Kaitseklass IP 40. Värvitud terasplekist korpus, mille standardvärv on valge. OPAL, prismaatilised (PRM) ja mikroprismaatilised (MPRM) katteklaasid, mis võimaldavad erinevaid valguslahendusi.   Toodetud Poolas  

PXF Lighting Roma LED
FoxLight Round LED Panel   Toode sobib süvistatavaks paigalduseks ripplagedesse. Oma efektiivsuse ja välimuse tõttu (ümmargune paneelvalgusti) sobib valgusti kauplustesse ja kontorihoonetesse. Toote kaitseklass on IP44. Valgusvärvsusena on valikud 2700 kuni 6500K. Tegu on hea hinna- ja kvaliteedisuhtega valgustiga, mistõttu on antud tooteperekond heaks valikuks asendamaks luminofoorvalgusteid. Valgusti korpus on valmistatud anodeeritud alumiiniumist ning kaitseklaas PMMA plastikust. Round Led Panel toodet saab ka dimmerdatavas variandis ning tootel on akutoite võimekus (kuni 3h).

FoxLight Round LED Panel
PXF Lighting Slim Glass LED Toode sobib  paigalduseks erinevatesse büroodesse, kaubandus- ja majutusasutustesse, kus valgusti puhul hinnatakse tema funktsionaalsust ja kasutajamugavust. Toote kaitseklass on IP40. Valgustis kasutatakse LED valgusallikaid, mis on madala räigustegura st tegemist on vähepimestava valgustiga.   Slim Glass LED on toodetud Poolas

PXF Lighting Slim Glass LED
PXF Lighting Square LED Süvistatav laevalgusti kvaliteetse metallkorpusega, sobib paigaldamiseks laepaneelide sisse. Valgusti keskmisesse ossa paigaldatakse ruumi olemasolev laematerjal, mis tagab, et valgusti suldanub hästi olemasoleva interjööriga. Valgusti sobib paigaldamiseks siseruumidesse, kaitseklass IP 20. Toodetud Poolas  

PXF Lighting Square LED
PXF Lighting Torino II IP65 LED Torino II LED valgustite seeria sobib kasutamiseks tööstusruumides, kus on nõutud kõrgem IP klass. Antud valgustil on IP65. Pinnapealne paigaldus tagab hea valgusjaotuse. Pulbervärvitud korpus on valmistatud galvaniseeritud teraslehtedest (standardvärv on valge).  Katteklaasi variandid on mikroprismaatiline, opaalne ja paraboolne. Valgusti sobib lakke paigaldamiseks.   Toodetud Poolas

PXF Lighting Torino II IP65 LED
PXF Lighting Torino LED Torino LEDil on head valgusparameetrid ja valgusti pinnakatte tõttu on valgus ühtlane. Valgusti on kiiresti pinnale paigaldatav ning sobib siseruumides kasutamiseks (kontorites, konverentsiruumides, klassiruumides ja koridorides).

PXF Lighting Torino LED
LTU ULA ULA on mõeldud süvistavate lagedega kontori- ja konverentsiruumidesse mis nõuavad kvaliteetset valgust. Lai valgusnurk (170°) tagab väga ühtlase valguse jagunemise ruumis. Tänu juhtimisvõimekusele saab valgustust ruumis muuta vastavalt vajadusele täpselt selliselt nagu on parasjagu tarvis. ULA on toodetud Leedus.

LTU ULA

Allvalgusti

PXF Lighting BARI DL IP65 LED   Ümara raamiga alumiinium valgusti, millel on alumiiniumist reflektor ja karastatud klaasist katteklaas. Valgustit saab paigaldada kipslakke ja paneelidega moodullakke koridorides, konverentsiruumides, vastuvõturuumides, ooteruumides, tualettides ja laborites.

PXF Lighting BARI DL IP65 LED
PXF Lighting BARI DL LED

PXF Lighting BARI DL LED
PXF Lighting Bari DLK LED Bari DLK LED pakub alternatiivi Bari LED valgustiperekonna tüüpilisele ümmargusele kujule oma kandilise disainiga. Tegemist on valgustiga, mis sobib paigalduseks ripplagedesse ja paneelidega lagedesse. Tootel on tavalisest kõrgem kaitseklass IP44.

PXF Lighting Bari DLK LED
PXF Lighting Bari ECO DLN LED Valgusti on mõeldud riputatavaks või pinnapealseks paigalduseks. Tänu oma muljetavaldavale valgustamisvõimele ja universaalsele kujule saab seda valgustit kasutada enamikes siseruumides nagu näiteks kontorid, hotellid, koridorid, ostukeskused jne. Valgustil on võimalik reguleerida valgusvihku ning selle korpus on tehtud kõrgkvaliteetsest alumiiniumist. Toode on saadaval kõikides RAL koodiga värvides. Samuti on valgustil liikumissensoriga juhtimisvalmidus.  

PXF Lighting Bari ECO DLN LED
Luxiona Beryl Contract Tegemist on valgustiga, mida on väga hea kasutada poepindade valgustamiseks. Olemas kahes erinevas variandis - fikseeritud asendiga ja reguleeritava suunaga. Väga energiasäästlik ning lihtsa ja elegantse disainiga allvalgusti.

Luxiona Beryl Contract
Luxiona Beryl CR MLM Led Tagasihoidliku välimusega allvalgusti, mida iseloomustavad mitmed eritegurid. Mittepurunev katteklaas, lüliti võimsuse muutmiseks, veekindel pealmine pind, ei erita UV-kiirgust ega soojust. Vägagi võimekas väike valgusti, mida saab kasutada olukordades, kus valgusteid on vaja väga täpselt reguleerida paika.

Luxiona Beryl CR MLM Led
Luxiona Beryl Downled Väga minimalistliku pinnavormiga valgusti, mis on mõeldud hubase õhkkonnaga ruumidesse kerget lisavalgust andma - fuajeed, kohvikud, puhkenurgad jne. Saadaval 7W võimsusega ja valgusallika suund on reguleeritav. Kaitseklassiks IP44.

Luxiona Beryl Downled
Luxiona Beryl Led K hinnatundlikule, kuid samas maksmaalset võimalikku kvaliteeti otsivale kliendile.

Luxiona Beryl Led K
Luxiona Beryl Led M Toode sobib paigalduseks ripplagedesse ja mujale süvistatud pindadega rakendustesse, kuhu soovitakse ümara disainiga valgustit. Toote kaitseklass on IP 65 alla koos mikroprismaatilise kattega ning IP 20 tervikuna. Tegu on hea hinna ja kvaliteedisuhtega Euroopas toodetud valgustiga, mis sobib hinnatundlikule, kuid samas maksimaalset võimalikku kvaliteeti otsivale kliendile.

Luxiona Beryl Led M
Luxiona Beryl Led O Beryl LED O on spetsiaalselt mõeldud prestiižikamate interjööride valgustamiseks, nagu näiteks hotellid, pangad ja kontorid kõrgemate standarditega. Tänu alumiiniumist valatud korpusele on valgusti erakordselt kergekaaluline, mis lihtsustab tunduvalt paigaldust. Üleüldiselt on tegemist vägagi energiasäästliku valgustiga.

Luxiona Beryl Led O
Luxiona Beryl Led O ODB ALU Beryl LED O ODB ALU on spetsiaalselt mõeldud prestiižikamate interjööride valgustamiseks, nagu näiteks hotellid, pangad ja kontorid kõrgemate standarditega. Tänu alumiiniumist valatud korpusele on valgusti erakordselt kergekaaluline, mis lihtsustab tunduvalt paigaldust. Üleüldiselt on tegemist vägagi energiasäästliku valgustiga. Toodet eristab spetsiaalne alumiiniumist reflektor.

Luxiona Beryl Led O ODB ALU
Lira Lighting Block LED Stiilne kuubiku kujuline allvalgusti kahe erineva suurusega ning erinevate valgusnurkadega valgustamaks hotelle, kortereid, restorane, poode ja teisi avalikke ruume. Küsi julgesti lisainfot!

Lira Lighting Block LED
PXF Lighting Circle LED Circle LED on kõrgklassi valgusti, millel on peen ja ühtlaselt jaotuv ringkujuline valgusvihk. Valgustil on opaal katteklaas, mis sulandub ühtlaselt lae pinnaga. Ideaalne valik kontorite, koridoride ja fuajeede valgustamiseks. Standardina valge värviga, aga saadaval kõikides RAL koodiga värvides.

PXF Lighting Circle LED
PXF Lighting Cube DLN LED Kuubikukujuline modernne valgusti, mida on võimalik riputada või kinnitada otse lakke. Sobib suurepäraselt kontoripindade ja vahekäikude valgustamiseks. Lihtne konstruktsioon kombineeritud efektiivse õhuvooluga läbi valgusti korpuse tagavad Cube DLN LEDi töökindluse.

PXF Lighting Cube DLN LED
Lira Lighting DL LED 311 Soliidne süvistatav allvalgusti 70° valgusnurgaga, saadaval nii ringi kui ka ruudu kujulise raamiga. Sobib kasutamiseks kontorites, konverentsi ruumides, poesaalides, korridorides, laoruumides ja ka korterites. Saadaval ka musta ja hallina. Küsi julgesti lisainfot!

Lira Lighting DL LED 311
Lira Lighting DL LED 371 Soliidne süvistatav allvalgusti, millel on võimalik valida kolme erineva valgusvihu vahel (14°/24°/38°). Sobib kasutamiseks kontorites, konverentsi ruumides, poesaalides, korridorides, laoruumides ja ka korterites. Lisaks saadaval nii ringi kui ka ruudu kujulise raamiga. Küsi julgesti lisainfot!

Lira Lighting DL LED 371
Lira Lighting DL LED 3909 Ümar soliidne süvistatav allvalgusti, millel on võimalik valida kolme erineva valgusvihu vahel (20°/38°/60°). Sobib kasutamiseks kontorites, konverentsi ruumides, poesaalides, korridorides, laoruumides ja ka korterites. Küsi julgesti lisainfot!

Lira Lighting DL LED 3909
Lira Lighting DL LED K431 Soliidne ümar süvistatav allvalgusti 73° valgusnurgaga, mis sobib kasutamiseks kontorites, konverentsi ruumides, poesaalides, korridorides, laoruumides ja ka korterites. Saadaval ka musta ja hallina. Küsi julgesti lisainfot!

Lira Lighting DL LED K431
Lira Lighting DLN LED 3509

Lira Lighting DLN LED 3509
Lira Lighting Expo Cube LED Kuubiku kujuline suunatav allvalgusti kolme erineva valgusvihuga (24, 40, 60) valgustamaks hotelle, kortereid, restorane, poode ja teisi avalikke ruume. Küsi julgesti lisainfot!

Lira Lighting Expo Cube LED
Lira Lighting Expo Round LED Ümar suunatav allvalgusti kolme erineva valgusvihuga (24, 40, 60) valgustamaks hotelle, kortereid, restorane, poode ja teisi avalikke ruume. Küsi julgesti lisainfot!

Lira Lighting Expo Round LED
PXF Lighting KARDO LED Mitmesuunaline valgustisüsteem iseseisvalt reguleeritavate kohtvalgustitega kindlate objektide rõhutamiseks ruumis. Igat kohtvalgustit on võimalik eraldi reguleerida kahel erineval teljel ning olemas on mudelid 1-3 kohtvalgustiga. Komplektis on kaasas kõik vajalik valgustite kontrollimiseks ja elektrivõrku ühendamiseks.

PXF Lighting KARDO LED
PXF Lighting KARDO MINI LED

PXF Lighting KARDO MINI LED
PXF Lighting KARDO MINI LED korpus Toode on ilma valgusallikata. GU10 sokkel

PXF Lighting KARDO MINI LED korpus
PXF Lighting OS LED

PXF Lighting OS LED
PXF Lighting OW LED

PXF Lighting OW LED
PXF Lighting Ra 16 L Tegemist on modernse ja tagasihoidliku välimusega allvalgustiga, mis sobib kasutamiseks madalama laega ruumides. Tootel on kaitseklassid IP44 ja IK07. Saadaval valge või halli korpusega.

PXF Lighting Ra 16 L
PXF Lighting Ra 4 L Tegemist on väga lihtsa ja minimalistliku allvalgustiga, mis sobib kasutamiseks madala laega väiksemates ruumides. Tootel on kaitseklassid IP43 ja IK07. Valgustile tuleb driver eraldi juurde tellida.

PXF Lighting Ra 4 L
Luxiona Ring T Kompaktne ringikujuline allvalgusti, mille rõngakujuline valgusallika osa loob võimalusi unikaalseteks sisekujunduse lahendusteks. Tootel on kaitseklassid IP43 ja IK04. Sobib ripplagedesse paigalduseks.

Luxiona Ring T
LTU RUTA See kõrgklassi valgusti sobib süvistatud paigalduseks ripplagedesse. Tegemist on väga energiasäästliku tootega, millel on kõrge valgusviljakus (135lm/W).Toodet on võimalik tellida kaitseklassiga IP44. Sobib kasutuseks kontoritesse, koridoridesse, poodidesse ja paljudesse teistesse üldkasutatavatesse ruumidesse. Saadaval nii CRI80 kui ka CRI90 mudelid. Toodetud Leedus.

LTU RUTA

Toruvalgusti

Foxlight Direct replace Foxlighti Direct Replace LED toruvalgustid sobivad ideaalselt vastavate luminofoorvalgustite torude asenduseks. Tegemist on väga energiasäästlike valgustitega, mille valgusviljakus ulatub 160lm/W. Tegemist on väga hea hinna ja kvaliteedisuhtega tootega, mis teeb sellest hea valiku kontoriruumides ja tööstusruumides kasutamiseks. Direct Replace toruvalgustid saab otse panna luminofoorvalgustis olevate torude asemele.

Foxlight Direct replace
Valtavalo E-series Valtavalo® E3 LED tuub võimaldab märkimisväärse säästu võrreldes luminofoorlampidega - oma 64000 töötunniga ja konkurentsivõimelise hinnaga tagab lühikese tasuvusaja. Pakub kuluefektiivset lahendust üldisele valgustusele, nagu näiteks kontorites ja teistes standardsetes ärihoonetes. E3 tagab kiire ja lihtsa viisi uuendada olemasolevat valgussüsteemi uusimale LED tehnoloogiale ilma terve valgusti vahetamiseta.

Valtavalo E-series
Foxlight Ext-D Foxlighti Ext-D LED toruvalgustid sobivad ideaalselt vastavate luminofoorvalgustite torude asenduseks. Tegemist on väga energiasäästlike valgustitega, mille valgusviljakus ulatub 160lm/W. Tegemist on välist toiteplokki vajava mudeliga ning väga hea hinna ja kvaliteedisuhe teeb sellest hea valiku kontoriruumides ja tööstusruumides kasutamiseks.

Foxlight Ext-D
Valtavalo G-series Valtavalo® G4 värelusvaba LED tuub on unikaalne valgusti, mis sobib hästi tööstusesse ning hoonetese kus on pidev valgustuse vajadus või spetsiifilised tingmused (temperatuur jms). Oma 125000 tunnise eluajaga on G4 LED tuub väga kuluefektiivne. Tegu on valgustiga, mille järgi on koostatud kehtiva LED-torude standardid.

Valtavalo G-series
Foxlight Int-D Foxlighti Int-D on sisseehitatud toiteplokiga energiasäästlikud LED toruvalgustid, mille valgusviljakus ulatub teatud mudelitel kuni 160lm/W. Tegemist on väga hea hinna ja kvaliteedisuhtega valgustiga, mida on hea kasutada nii kontoriruumides kui ka tootmishoonetes.

Foxlight Int-D
Foxlight Sisemise toiteplokiga T5 Led torud By-Pass Foxlighti By-Pass T5 on sisseehitatud toiteplokiga energiasäästlikud LED toruvalgustid, mille valgusviljakus ulatub teatud mudelitel kuni 160lm/W. Tegemist on väga hea hinna ja kvaliteedisuhtega valgustiga, mida on hea kasutada nii kontoriruumides kui ka tootmishoonetes. T5 sokliga luminofoor toruvalgustite asenduseks tuleb luminofoorvalgustis viia mõlemad toiteotsad valgustis ühele poole, et saaks antud torud valgustisse ühendada.

Foxlight Sisemise toiteplokiga T5 Led torud By-Pass
Foxlight Sisemise toiteplokiga T8 Led torud By-Pass Foxlighti By-Pass T8 on sisseehitatud toiteplokiga energiasäästlikud LED toruvalgustid, mille valgusviljakus ulatub teatud mudelitel kuni 160lm/W. Tegemist on väga hea hinna ja kvaliteedisuhtega valgustiga, mida on hea kasutada nii kontoriruumides kui ka tootmishoonetes. T5 sokliga luminofoor toruvalgustite asenduseks tuleb luminofoorvalgustis viia mõlemad toiteotsad valgustis ühele poole, et saaks antud torud valgustisse ühendada.

Foxlight Sisemise toiteplokiga T8 Led torud By-Pass
Octa-Light T5 G-I ECG Efektiivsed ja vastupidavad LED toruvalgustid, sobilikud T5 luminofoortorude asenduseks. Neil on väga hea termoregulatsioon, mis tagab pika eluea ja vastupidavuse. Toodetud täielikult automatiseeritud tootmisliinil, mis tagab toote püsiva kõrge kvaliteedi. Disainitud valgustamaks kontoreid, müügisaale, laohooneid, parkimismaju ja tööstushooneid.

Octa-Light T5 G-I ECG
Octa-Light T8 A++ G-I Efektiivsed ja vastupidavad LED toruvalgustid, varustatud pööratavate otsaühendustega, sobilikud T8 luminofoortorude asenduseks ECG ja CCG mudelil. Toodetud täielikult automatiseeritud tootmisliinil, mis tagab toote püsiva kõrge kvaliteedi. Saadaval nii A++ kui A+ energiaklassiga. Toodetud täielikult automatiseeritud tootmisliinil, mis tagab toote püsiva kõrge kvaliteedi. Disainitud valgustamaks kontoreid, müügisaale, laohooneid, parkimismaju ja tööstushooneid.

Octa-Light T8 A++ G-I
Octa-Light T8 G-IV (Nano) Uudsest nano materjalist valmistatud CCG tüüpi toruvalgustid, mis tagavad parema valguse läbilaskvuse ja homogeensema valguse, samal ajal parandades tugevust ja vastupidavust. Saadaval nii A++ kui A+ energiaklassiga. Toodetud täielikult automatiseeritud tootmisliinil, mis tagab toote püsiva kõrge kvaliteedi. Disainitud valgustamaks kontoreid, müügisaale, laohooneid, parkimismaju ja tööstushooneid.

Octa-Light T8 G-IV (Nano)

Plafoonvalgusti

PXF Lighting Finestra Inox LED Minimalistliku pinnavormiga valgusti, mis sobib pinnapealseks paigalduseks avalikes ruumides, konverentsiruumides, kontorites, koridorides ja trepikodades. Kaitseklass IP20. Tootes kasutatakse tunnustatud tootja toiteallikat.

PXF Lighting Finestra Inox LED
PXF Lighting Finestra LED Energiasäästlik dekoratiivne valgusti modernse ja elegantse kujuga, mis sobib pinnapealseks paigalduseks või riputamiseks avalikes ruumides, konverentsiruumides, kontorites, koridorides ja trepikodades. Tootes kasutatakse tunnustatud tootjate LED valgusallikat ja toiteallikat.

PXF Lighting Finestra LED
PXF Lighting Finestra RING LED Universaalne plafoon LED valgusallikatele, mis sobib pinnapealseks paigalduseks või ripplagedesse installeerimiseks avalikes ruumides, konverentsiruumides, kontorites, koridorides ja trepikodades. Kaitseklass IP20. Tootes kasutatakse tunnustatud tootja toiteallikat. Võimalik juurde tellida ka GK adapter.

PXF Lighting Finestra RING LED
PXF Lighting Modena LED Modena LED sobib pinnapealseks paigalduseks raskema sisekliimaga tootmisruumidesse, kuna antud plafoon on väga vastupidav mehaaniliste tegurite ja ebasoodsate väliste tingimuste suhtes. Tootel on kaitseklassid IP 66 ja IK10 ning korpus on valmistatud kõrgkvaliteetsest materjalist. Valgusti on olemas erinevate variantidena - liikumissensoriga, päevavalgussensoriga või 3h akutoite võimekusega avariivalgustina kasutamiseks.

PXF Lighting Modena LED
PXF Lighting Modena Mini LED Modena Mini LEDi puhul on tegemist Modena LED valgusti väiksema variandiga, mis sobib pinnapealseks paigalduseks raskema sisekliimaga tootmisruumidesse, kuna antud plafoon on väga vastupidav mehaaniliste tegurite ja ebasoodsate väliste tingimuste suhtes. Tootel on kaitseklassid IP 54 ja IK10. Valgusti on olemas erinevate variantidena - liikumissensoriga, päevavalgussensoriga või 3h akutoite võimekusega avariivalgustina kasutamiseks.

PXF Lighting Modena Mini LED
THOME TDB Toode sobib pinnapealseks paigalduseks koridorides ja puhkealades. Tegemist on kompaktse ja soliidse disainiga plafooniga. Standardmudeli kaitseklass on IP40, mida saab vajadusel spetsiaalselt muuta IP43 peale. Valgustile saab ka lisada avariivalgusti mooduli või liikumissensori.

THOME TDB

Hädavalgustus

Daisalux Alzir / Alzir- Inox / Alzir LX

Daisalux Alzir / Alzir- Inox / Alzir LX
Daisalux Aqua round

Daisalux Aqua round
Daisalux Aqua square

Daisalux Aqua square
Daisalux Argos 1

Daisalux Argos 1
Daisalux Argos 1 Recessed

Daisalux Argos 1 Recessed
Daisalux Argos 1 sRecessed

Daisalux Argos 1 sRecessed
Daisalux Argos 2 Mounted

Daisalux Argos 2 Mounted
Daisalux Argos 2 Pennant

Daisalux Argos 2 Pennant
Daisalux Argos 2 Suspend

Daisalux Argos 2 Suspend
Daisalux Atria

Daisalux Atria
Daisalux Block

Daisalux Block
Daisalux Carril

Daisalux Carril
Daisalux Clavo

Daisalux Clavo
Daisalux Explosion-proof

Daisalux Explosion-proof
Daisalux Galia

Daisalux Galia
Daisalux Hydra FMc

Daisalux Hydra FMc
Daisalux Hydra giga

Daisalux Hydra giga
Daisalux Hydra IP66

Daisalux Hydra IP66
Daisalux Hydra P

Daisalux Hydra P
Daisalux Hydra reptor

Daisalux Hydra reptor
Daisalux Hydra S

Daisalux Hydra S
Daisalux Hydra SR

Daisalux Hydra SR
Daisalux Ikus 220

Daisalux Ikus 220
Daisalux Ikus 221

Daisalux Ikus 221
Daisalux Ikus 320

Daisalux Ikus 320
Daisalux Iris recessed

Daisalux Iris recessed
Daisalux Iris semi-recessed

Daisalux Iris semi-recessed
Daisalux Iris surface

Daisalux Iris surface
Daisalux Izar

Daisalux Izar
Daisalux Lecu / Lecu LX

Daisalux Lecu / Lecu LX
Daisalux Leda

Daisalux Leda
Daisalux Lens CM

Daisalux Lens CM
Daisalux Lens R

Daisalux Lens R
Daisalux Lens Sq

Daisalux Lens Sq
Daisalux Lens Sus

Daisalux Lens Sus
Daisalux Lens W

Daisalux Lens W
Daisalux Lisu

Daisalux Lisu
Daisalux Lyra round

Daisalux Lyra round
Daisalux Lyra square

Daisalux Lyra square
Daisalux Myra

Daisalux Myra
Daisalux Norma recessed

Daisalux Norma recessed
Daisalux Norma semi-recessed

Daisalux Norma semi-recessed
Daisalux Norma surface mounted

Daisalux Norma surface mounted
Daisalux Nova DS

Daisalux Nova DS
Daisalux Nova RC

Daisalux Nova RC
Daisalux Nova S

Daisalux Nova S
Daisalux Nova WT

Daisalux Nova WT
Daisalux Orto

Daisalux Orto
Daisalux Sherpa

Daisalux Sherpa
Daisalux Sol flush-mounted

Daisalux Sol flush-mounted
Daisalux Sol recessed

Daisalux Sol recessed
Daisalux Sol semi-recessed

Daisalux Sol semi-recessed
Daisalux Sol surface

Daisalux Sol surface
Daisalux Zenit ZG LD

Daisalux Zenit ZG LD
Daisalux Vir 160 Hädavalgusti, mille sildi saab ise disainida (fail vektor formaadis).

Daisalux Vir 160
Daisalux Vir 210

Daisalux Vir 210
Daisalux Vir 320

Daisalux Vir 320

Siinivalgusti

Lira Lighting Beam

Lira Lighting Beam
Lira Lighting Circural LED Reguleeritav siinivalgusti, mis võimaldab suunata valgust. Valgusti korpus on alumiiniumist ning on varustatud efektiivse LED valgusallikaga. Optika on saadaval kolmes valikus (14°, 24°, 38°). Valgusti täiendab kaubanduskeskuste, eksklusiivsete butiikide, autoesinduste, hotellide ja muuseumite valguslahendusi.

Lira Lighting Circural LED
Lira Lighting Flow

Lira Lighting Flow
Lira Lighting Golf

Lira Lighting Golf
Lira Lighting Golf 55 LED Reguleeritav siinivalgusti, mida on võimalik lihtsalt suunata igas suunas. Valgusti korpus on alumiiniumist ning on varustatud efektiivse LED valgusallikaga. Valgusti täiendab kaubanduskeskuste, eksklusiivsete butiikide, autoesinduste, hotellide ja muuseumite valguslahendusi.

Lira Lighting Golf 55 LED
Lira Lighting Kwant

Lira Lighting Kwant
PXF Lighting Kyclos Kyclos on modernne siinivalgusti. Oma karakteristikalt on valgusti innovatiivne tänu oma passiivse kuumuse eemaldamise süsteemiga, stiili delikaatsusega ja kõrge valgusviljakusega. Täiuslik valgustamaks poode, näitusi ja galeriisid.   Materjal: Epokspolüester värvitud alumiinium. Eesmine korpus on tehtud läbipaistvast või värvitud polükarbonaadist. Metalliseeritud peegeldi on tehtud termoplastilisest materjalist.   Paigaldus: 3 faasilisele siinile.   Lisatarvikud: Peegeldid erinevate valgusnurkadega.

PXF Lighting Kyclos
Lira Lighting Lucido Modernse lihtsa disainiga LED-siinivalgusti on disainitud ruumidele, kus on vaja spetsiaalselt (valgusvihuga 13°, 22°, 36°), välja tuua elemente ruumis ,nt kontorites, vastuvõturuumides, poodides, muuseumides, korterites ja teistes sarnastes keskkondades. Saadaval : DALI süsteemiga. 3000 K või 4000 K

Lira Lighting Lucido
Lira Lighting Lupo Kõrgekvaliteediliste LED-valgustitega valgusti, mis suudavad reguleerida valgust peaaegu igas suunas (10°, 25°, 40°, 60°, 30x65°). Lisaks täiustatud juhtimissüsteemid nagu DMX, DALI või 1-10 V. Disainitud kasutamiseks kontorites, vastuvõtu ruumides, muuseumides, müügisaalides ja ka korterites. Küsi julgesti lisainfot!

Lira Lighting Lupo
PXF Lighting Mini Kyclos Moderne LED tulvvalgusti siinidele. Uuenduslik passiivne soojuse eemaldamise süsteem ja kõrge efektiivsus. Ideaalne valgustuskaupadele, näitustele ja kunstigaleriidele. Korpus on valmistatud alumiiniumist.

PXF Lighting Mini Kyclos
PXF Lighting Perfetto Valgustit saab keerata 350° ning kallutada kuni 90°. Kere ja komponendid on alumiiniumist. Paigaldada saab nii siinidele kui otse seinale või laele. Disainitud paigaldamiseks ostukeskustesse, kunstigaleriidesse, vastuvõturuumidesse ja ooteruumidesse.

PXF Lighting Perfetto
PXF Lighting Point LED

PXF Lighting Point LED
Lira Lighting Raggio

Lira Lighting Raggio
PXF Lighting Ray LED Väikene siinivalgusti mis oma valgusnurga mitmekesisuselt võimaldab mitmeid erinevaid valgusjaotusi.   Materjal: Pulbervärvitud alumiiniumist korpus ning alumiiniumist peegeldi.   Paigaldus: Siinidele või lakke

PXF Lighting Ray LED
Lira Lighting Robo

Lira Lighting Robo
PXF Lighting Sentro LED Lihtne disaini ja suure jõudlusega ning eri värvidega valgustit on võimalik kasutada igas poe või galerii kujunduses. Valgusti korpus ja reflektor on valmistatud alumiiniumist. Sobib kasutamiseks kaubanduskeskustes, kunstigaleriides, vastuvõturuumides ja ooteruumides.

PXF Lighting Sentro LED
Lira Lighting Slim

Lira Lighting Slim
Lira Lighting Spin Unikaalse disainiga ja kõrge valgusviljakusega valgusti (160 lm/W), mille peegeldi annab valgustile suurepärase efektiivsuse ning sobib kasutamiseks kontorites, vastuvõturuumides, muuseumites, poodides, korterites ja teistes sarnastes keskkondades. Saadaval : DALI süsteemiga. 3000 K või 4000 K

Lira Lighting Spin
Luxiona Tear LED Tear LED valgusti on spetsiaalselt mõeldud kasutamiseks poe akendel, poe sisustuses, kommertspindadel ja kultuuri- ning kunstikeskustes - kõikjal, kus soovitakse valgusega rõhutada üksikuid tooteid ja esemeid, et haarata klientide tähelepanu. Tear LED on mõeldud paigalduseks siinidele või lakke.

Luxiona Tear LED
Lira Lighting Thin LED Lihtne ja kaasaegne alumiiniumkorpusega valgusti, mis on ette nähtud paigaldamiseks siinidele või otse pinnale. Valgustil on kõrge efektiivsus (kuni 160 lm/W). Tänu valgusnurga varieeruvusele ja mitmekülgsele võimsusele on see siinivalgusti laialdaselt kasutusel nii näituste- kui ka jaemüügiruumides, kaasaegsetes interjöörides nagu kontorites, vastuvõturuumides, muuseumides, kauplustes ja erakorterites.

Lira Lighting Thin LED
Lira Lighting Tracer 90 Lihtne ja kaasaegne alumiiniumkorpusega valgusti, mis on ette nähtud paigaldamiseks siinidele või otse pinnale. Tänu valgusnurga varieeruvusele ja mitmekülgsele võimsusele on see siinivalgusti laialdaselt kasutusel nii näituste- kui ka jaemüügiruumides, kaasaegsetes interjöörides nagu kontorites, vastuvõturuumides, muuseumides, kauplustes, erakorterites ja teistes sarnastes keskkondades. Saadaval : DALI süsteemiga. 3000 K või 4000 K

Lira Lighting Tracer 90
Lira Lighting Tracer H   Reguleeritav siinivalgusti, mis võimaldab suunata valgust. Valgusti korpus on alumiiniumist ning on varustatud efektiivse LED valgusallikaga. Optika on saadaval kolmes valikus (14°, 24°, 38°). Valgusti täiendab kaubanduskeskuste, eksklusiivsete butiikide, autoesinduste, hotellide ja muuseumite valguslahendusi.

Lira Lighting Tracer H
Lira Lighting Tracer Strong Klassikalise lihtsa disainiga LED-projektor on disainitud ruumidele, mis vajavad suurt valgusvoogu ja spetsiaalset valgustust (valgusvihuga 14°, 24°, 38°), mille abil saab välja tuua välja spetsiaalsed värvid nt näitustel, poodides, juveelikauplustes, spordipoodides, muuseumides jne. Saadaval DALI süsteemiga.

Lira Lighting Tracer Strong
Lira Lighting Tracer Twin Moderne siinivalgusti kahe valgusallikaga, mille kõrge valgusviljakus võimaldab pakkuda efektiivset valguslahendust väga laia valgusvihu võimalustega kontorites, vastuvõturuumides, muuseumites, poodides, korterites ja teistes sarnastes keskkondades. Saadaval : DALI süsteemiga. 3000 K või 4000 K

Lira Lighting Tracer Twin
Lira Lighting Twist Siinivalgusti erinevate suunamisvõimaluste ja paigaldusviisidega. Sobib kasutamiseks kontorites, vastuvõturuumides, muuseumites, poodides, korterites ja teistes sarnastes keskkondades. Saadaval : DALI süsteemiga. 3000 K või 4000 K

Lira Lighting Twist

Tänavavalgusti

Lunux Case

Lunux Case
Lunux Cologne 606

Lunux Cologne 606
Lunux Cubeline park

Lunux Cubeline park
Lunux Cylinder Light C40 PL

Lunux Cylinder Light C40 PL
Lunux Gas Lighting

Lunux Gas Lighting
Lunux Hellux

Lunux Hellux
Lunux Hellux 03x

Lunux Hellux 03x
Lunux Hellux 417

Lunux Hellux 417
Lunux Hellux 451

Lunux Hellux 451
Lunux Hellux 452

Lunux Hellux 452
Lunux Hellux 455

Lunux Hellux 455
Lunux Hellux 456

Lunux Hellux 456
Lunux Hellux 501

Lunux Hellux 501
Lunux Hellux 502

Lunux Hellux 502
Lunux Hellux 545

Lunux Hellux 545
Lunux Hellux 546

Lunux Hellux 546
Lunux Hellux Alt-Berlin 9000

Lunux Hellux Alt-Berlin 9000
Lunux Hellux Classica

Lunux Hellux Classica
Lunux Hellux Classica 1600

Lunux Hellux Classica 1600
Lunux Hellux Convex 3066

Lunux Hellux Convex 3066
Lunux Hellux Ellipse 130

Lunux Hellux Ellipse 130
Lunux Hellux Ellipse 131

Lunux Hellux Ellipse 131
Lunux Hellux Fritz 114

Lunux Hellux Fritz 114
Lunux Hellux Fritz 115

Lunux Hellux Fritz 115
Lunux Hellux Helius

Lunux Hellux Helius
Lunux Hellux Helius 120

Lunux Hellux Helius 120
Lunux Hellux Jüterbog 1007

Lunux Hellux Jüterbog 1007
Lunux Hellux Jüterbog 1007 CM

Lunux Hellux Jüterbog 1007 CM
Lunux Hellux Konus 740

Lunux Hellux Konus 740
Lunux Hellux Pilz 401-5

Lunux Hellux Pilz 401-5
Lunux Hellux Primus

Lunux Hellux Primus
Lunux Hellux Schinkellaterne 465

Lunux Hellux Schinkellaterne 465
Lunux Hellux Tempus min 538

Lunux Hellux Tempus min 538
Lunux Hellux Tempus min 539

Lunux Hellux Tempus min 539
Lunux Hellux Trapez

Lunux Hellux Trapez
Lunux Horizonte

Lunux Horizonte
Lunux Moon

Lunux Moon
Lunux Park

Lunux Park
Lunux Shade

Lunux Shade
Lunux Shade Slim

Lunux Shade Slim
Lunux Slim L

Lunux Slim L
Lunux Slim Twin

Lunux Slim Twin
Lunux Square

Lunux Square
Lunux Stateline

Lunux Stateline
Lunux Twin

Lunux Twin

Tulvvalgusti

Foxlight CG Stadium Light Suure valgusviljakusega ja võimas prozektor suurte alade valgustamiseks nagu näiteks spordi- ja golfiväljakud, majade fassaadid ja teised sarnased keskkonnad. Võimalik tellida erinevate valgusnurkade ja valgustemperatuuriga.

Foxlight CG Stadium Light
Luxiona Fargo LED Alumiiniumist korpusega moderne tööstusvalgusti varustatud efektiivsete valgusallikatega. Paigaldamine reguleeritava klambriga. Tänu pikale valgusti elueale ja hooldusvabadusele, saab valgustit paigaldada halvasti ligipääsetavatesse kohtadesse nagu tootmishoonetes, laohoonetes, spordihoonetes, parkimismajades, fassaadidel ja tööstushoonetes.

Luxiona Fargo LED
PXF Lighting Pixel Pixel on modernse ja elegantse kujuga tulvvalgusti, mis on disainitud uusimatele kõrge efektiivsusega LED moodulitele. Kaitseklassid IP66 ja IK10. Sobib ideaalselt fassaadide, aedade, ostukeskuste ja elamurajoonide valgustamiseks. Samuti saab kasutada tänavate, parkide ja väljakute valgustamiseks.

PXF Lighting Pixel
PXF Lighting Stream LED   Stream LED on tulvvalgusti, mis sobib paigaldamiseks spordiväljakutele, parkimismajadesse, tööalade jm taolistesse asukohtadesse. Toote kaitseklass on IP66, mistõttu sobib valgustit kasutada ka niisketes ruumides. Tegu on tugeva löögikindlusega valgustiga (IK 10). Alumiiniumkorpus muudab toote vastupidavaks ning optika muudab valguse jaotuse tõhusaks. Samas, võrreldes teiste sama kategooria valgustitega, jääb toode pigem soodsasse hinnaklassi.

PXF Lighting Stream LED
Luxiona Tube LED Modernne tööstusvalgusti, milles kasutatakse tunnustatud tootjate LED valgusallikaid. Valgustit iseloomustavad energiasäästlikkus, kõrge efektiivsus ja esteetiliselt viisakas välimus. Tänu valgusallikate pikale elueale ja hooldusvabale toimimisele sobib ideaalselt raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse installeerimiseks (näiteks väga kõrgel asuvatele pindadele). Paigaldatakse reguleeritava kinnitusega soovitava pinna külge. Kõrge kaitseklass IP65. Sobib tootmishallide, laohoonete, spordiasutuste, autoparklate, fassaadide ja tööstushoonete valgustamiseks.

Luxiona Tube LED

Välisvalgusti

PXF Lighting Achille LED Ümmargune süvistatav välisvalgusti, mis kannatab kuni 2000 - 3000 kilogrammist survet ning on ilmastikukindel (IP67). Valgusti korpus on roostevabast terasest ja katteklaas on opaal viimistlusega.

PXF Lighting Achille LED
Luxiona Beryl KN LED UP&DOWN IP65 Valgusti, mis tagab valguse jaotumise 5 ° - 21 ° nurga all ja on väga efektiivne. Kere on valmistatud alumiiniumist ja tolmust ning vedelike tungimine - IP65. Seda tüüpi valgusti on soovitatav kasutada dekoratiivseks või akende valgustamiseks, nt restoranides, pubides või kohvikutes.

Luxiona Beryl KN LED UP&DOWN IP65
Luxiona BERYL PROOF RECESSED LED

Luxiona BERYL PROOF RECESSED LED
Luxiona BERYL PROOF WALL K LED UP&DOWN

Luxiona BERYL PROOF WALL K LED UP&DOWN
Luxiona BERYL PROOF WALL LED UP&DOWN

Luxiona BERYL PROOF WALL LED UP&DOWN
Lira Lighting BOXX LED

Lira Lighting BOXX LED
Lira Lighting BOXX MINI LED

Lira Lighting BOXX MINI LED
Lira Lighting BOXX SPOT

Lira Lighting BOXX SPOT
FoxLight CG Stadium Light Suure valgusviljakusega ja võimas prozektor suurte alade valgustamiseks nagu näiteks spordi- ja golfiväljakud, majade fassaadid ja teised sarnased keskkonnad. Võimalik tellida erinevate valgusnurkade ja valgustemperatuuriga.

FoxLight CG Stadium Light
Lira Lighting DISCOVERY

Lira Lighting DISCOVERY
Lira Lighting DISCOVERY RGB

Lira Lighting DISCOVERY RGB
Lira Lighting DISCOVERY RGBW

Lira Lighting DISCOVERY RGBW
Lira Lighting DISCOVERY WALK

Lira Lighting DISCOVERY WALK
Lira Lighting DL LED RF

Lira Lighting DL LED RF
Luxiona FASAD FLOOR LED

Luxiona FASAD FLOOR LED
Luxiona FASAD ODL

Luxiona FASAD ODL
Luxiona FASAD ODL '04

Luxiona FASAD ODL '04
Luxiona FASAD ODL '05

Luxiona FASAD ODL '05
Lira Lighting FIVE

Lira Lighting FIVE
Luxiona Kubik In LED Kubik In LED sobib süvistatavaks paigalduseks maja välisseina, et valgustada hoone fassaadi ning luua põnevaid valgusefekte. Võimalik on kasutada erinevaid LED värve vastavalt kliendi soovile. Valgusti ergonoomiline kuju võimaldab selle kasutamist paljudes erinevat tüüpi hoonetes. Tootel on kõrge kaitseklass IP 65 ja seega kannatab kasutust ka väga kehvades ilmastikutingimustes.

Luxiona Kubik In LED
Luxiona Kubik LED

Luxiona Kubik LED
Luxiona Kubik OUT Wall

Luxiona Kubik OUT Wall
Luxiona Kubik Pole 2D

Luxiona Kubik Pole 2D
Luxiona Kubik Pole 4D

Luxiona Kubik Pole 4D
Luxiona Kubik Pole LED

Luxiona Kubik Pole LED
Luxiona Kubik Pole ODB LED

Luxiona Kubik Pole ODB LED
Luxiona Kubik Pole Soft LED

Luxiona Kubik Pole Soft LED
Luxiona Kubik Wall Eco LED

Luxiona Kubik Wall Eco LED
OptonicaLED LED Outdoor light

OptonicaLED LED Outdoor light
Luxiona Luxwall LED

Luxiona Luxwall LED
Lira Lighting MATCH LED

Lira Lighting MATCH LED
Lira Lighting MIST LED

Lira Lighting MIST LED
PXF Lighting Seria 500 LED Dekoratiivne seina süvisvalgusti väliskeskkonda. Kate karastatud klaasist ja välja ulatuv korpus termoplastikust. Saadaval kahe võimsusega (6 W ja 10 W) ning 3000 ja 4000 valgustemperatuuriga.

PXF Lighting Seria 500 LED
Lira Lighting SLANT LED

Lira Lighting SLANT LED
Lira Lighting TOP ONE SIDE LED

Lira Lighting TOP ONE SIDE LED
Lira Lighting TOP TWO SIDES LED

Lira Lighting TOP TWO SIDES LED
Luxiona TOSCA LED

Luxiona TOSCA LED
Lira Lighting UP&DOWN LED

Lira Lighting UP&DOWN LED
PXF Lighting Vario IP54 LED Väike kuubiku kujuline seinavalgusti sobib nii sise- kui ka väliskeskkonda. Alumiinium kererga ilmastikukindel valgusti. Kasutamiseks ukse sissepääsude, koridoride, kõnniteede, väravate ja sammaste valgustamiseks.

PXF Lighting Vario IP54 LED
PXF Lighting Walker LED Ümmargune süvistatav välisvalgusti, mis kannatab kuni 1000 kilogrammist survet. Valgusti korpus on roostevabast terasest ja katteklaas on opaal viimistlusega.

PXF Lighting Walker LED