Diotech'i võrgulehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.

Miks valida Diotech?

Diotech-i eesmärk on tagada, et meie loodud valguslahendused oleksid madalaimate elukaare kuludega, turvalised ja sobiksid võimalikult hästi kokku inimeste loomuliku elurütmiga.

Suudame pakkuda terviklahenduse alates valguslahenduse projekteerimisest kuni komponentide tarne, elektrisüsteemide ehituse ning järelteeninduseni.

Eestis on valgustid keskmiselt sisse lülitatud 4100 tundi aastas (kokku on aastas 8760 tundi). Ligi pool meie elust möödub kunstliku valguse saatel, mistõttu usub Diotech, et tasub investeerida energiasäästlikesse ning turvalistesse valguslahendustesse.

Rohkem infot:

Siim Soplepmann

Tegevjuht

Diotech OÜ

+372 53 738 619

siim.soplepmann@.ee

Teenuse protsess

Meie teenus jaguneb kuni viieks etapiks:

(1) Kliendi vajaduste kaardistamine ja olukorra auditeerimine, sh energiasäästu võimaluste väljaselgitamine.

(2) Sobiva valguslahenduse väljatöötamine, vajadusel koos juhtimissüsteemidega (sh projekteerimine, valgusarvutused, juhtimissüsteemi nõuete täpsustamine, teostusjooniste loomine, eelarvestamine, tasuvusarvutused, jne).

(3) Sobiva makselahenduse väljatöötamine lähtuvalt kliendi individuaalsetest eelistustest ja vajadustest. Pakume kolme tüüpi makselahendusi: (a) otse väljaost; (b) järelmaks energiasäästulepingu alusel; (c) valgustus kui teenuse. Vastava mudeli korral ei soeta klient mitte valgusteid, vaid meie poolt tagatud nõuetekohase valgustuse.

(4) Valguslahenduse ehitus koos kliendi nõustamise ja koolitusega.

(5) Järelteenindus garantiiperioodi jooksul ja tugi kogu lahenduse eluea jooksul.